Полезно знать

Футболки з принтом

Ще кілька років тому в якості промо-продукції використовувалися ручки, блокноти, календарі та інше канцелярське приладдя.

Зараз жодна рекламна акція не проходить без участі людей в одязі з фірмовою символікою. Футболки з печаткою можуть стати прекрасним подарунком клієнтам або співробітникам компанії, партнерам по бізнесу. Така текстильна продукція може частково замінити офісну уніформу.

Виробництво футболок з принтом

Щоб річ була яскравою і стильною, необхідно ретельно розробити її дизайн. Всі футболки з логотипом на замовлення мають індивідуальні характеристики, висока якість пошиття.

Зробити замовлення на пошиття текстильної продукції можна на будь-якому швейному виробництві. Пошиття речей здійснюється швидко навіть при великих обсягах роботи. Спеціально для кожного замовника можуть бути розроблені лекала. Великий вибір відтінків трикотажного полотна дозволяє підібрати оптимальний варіант одягу.

На готові вироби наносяться малюнки, написи або принти. Це може бути слоган компанії, якась фірмова символіка, красиві візерунки. Висока якість футболок з логотипом гарантують сучасні матеріали, перевірені часом технології пошиття.

Виробництво одягу з логотипом має свої переваги. Клієнт може заощадити велику суму грошей при оптовому замовленні речей. Якісні футболки будуть практичними і зручними. При бажанні можна замовити пошиття одягу різних розмірів, вироби в неоднакових колірних рішеннях.

Які використовуються матеріали?

Футболки з принтами можуть виготовлятися з безпечного бавовни. Цей варіант підійде компаніям, які піклуються про здоров’я своїх клієнтів. Бавовна прекрасно вбирає вологу, не вимагає складного догляду, дозволяє тілу «дихати».

При виробництві футболок використовуються інші матеріали:

  • еластан;
  • лайкра;
  • поліестер;
  • віскоза.

Речі з еластану міцні, довговічні, стійкі до сонячних променів. Такі футболки не мнуться, добре пропускають повітря. Вироби не бояться хлорованої води, мають високу еластичність.

Футболки можуть виготовлятися з високоміцного поліестеру. Ця промо-одяг характеризується яскравим кольором, доступною вартістю, широкої різновидом фактури.

Футболки з віскози мають свої особливі характеристики. Речі не вимагають прасування, відмінно вбирають вологу, не накопичують статичної електрики.

Чому саме футболки?

Кількість промо-продукції не обмежується непотрібними дрібницями. Можна придбати футболки на замовлення Москва, щоб зробити свій бізнес прибутковим і успішним. Такі речі відразу привертають увагу, ненав’язливо рекламують компанію або її послуги.

Для нанесення логотипу використовуються високоякісні матеріали, сучасне обладнання. В результаті цього принти, зображення написи не стираються після численних прань, не вигоряють на сонці.

Футболки з логотипом можна назвати «живою» рекламою компанії чи бренду. Текстильні речі стануть незамінним атрибутом на промо, презентаціях, виставках. В результаті цього логотип фірми стане більш впізнаваним, відомим.

Футболки з оригінальним дизайном — універсальна річ. Практичну і зручну одяг з логотипом можуть носити співробітники компанії, продавці-консультанти, учасники промо-акцій. Стильний варіант спецодягу не сковує рухів, підходить для будь-якого часу року.

Красиві футболки з принтами мають багато переваг:

  • висока якість;
  • універсальність;
  • за бажанням клієнта можна додати додаткові зображення або художні елементи;
  • ексклюзивний зовнішній вигляд;
  • поліпшення іміджу компанії.

 

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button