Новости компаний

Типи швелерів і сфери їх застосування

Швелерний прокат, як і пуансонна сталь, користується великим попитом у будівельній галузі та у виробництві транспортних засобів. Це пов’язано з властивостями та перевагами швелера: Він відносно легкий порівняно з двотавровими балками та дозволяє полегшити металоконструкції без шкоди для якості, міцності або стійкості до вигину. Завдяки своїй формі швелери вважаються ідеальними опорними елементами та використовуються для виготовлення стелажів, сходів, пандусів, різноманітних каркасів, дверних і віконних перекриттів тощо. Широкий асортимент швелерів доступний на сайті DimaxTD.

Типи швелерів та їх виготовлення

Існує кілька типів швелерів, які можуть відрізнятися за способами виробництва і матеріалами:

Типи швелерів і сфери їх застосування
  • Низьколегована сталь і вуглецева сталь.
  • Гарячекатані та холодновальцьовані.

Звичайні гнуті швелери мають закруглені кути, що відрізняє їх від гострих гарячекатаних. Швелери також можуть бути покриті цинком для захисту від корозії.

  • За формою прокату належить до сортового прокату.
  • Звичайний прокат позначається як «В» або покращений «В».

Продукція цієї категорії має різні розміри, довжину та товщину. Згідно з ДСТУ-3436/96, стандартна довжина швелера коливається від 2 до 12 м, товщина металу — від 3 до 11,5 мм, а розміри — від 5 до 40 см.

Щоб вибрати відповідний металопрокат, слід звернути увагу на маркування, розміри та визначити його призначення. Якщо якість виробу не викликає сумнівів і відповідає вимогам, зазначеним у технічній специфікації, металопрокат можна сміливо використовувати за призначенням.

Застосування С-каналів в різних галузях промисловості

С-подібні вироби мають дуже широку сферу застосування. Вони використовуються у виробництві вантажних вагонів, автотранспорту, мостових конструкцій і матеріалів для підлогових основ. Наприклад, канали з маркуванням «С» або «В» використовуються у виробництві вантажних вагонів і автомобілів, але вироби з таким маркуванням не можуть використовуватися для тримальних конструкцій.

Типи швелерів і сфери їх застосуванняУ будівельній галузі також не обійтися без фасонного металопрокату. Конструкції з використанням цього продукту надійні, довговічні та безпечні. Гнуті швелери в основному використовуються для облицювання стін, каркасних конструкцій і перемичок з невеликими прольотами. Металопрокат особливо корисний для виготовлення складних металоконструкцій. При виготовленні цих металоконструкцій використовується високоякісна сталь. Перед покупкою виробу слід розрахувати ширину, довжину і вагу швелера. Найбільш точну вагу і кількість виробу можна розрахувати за допомогою калькулятора металопрокату. При виборі виробу звертайте увагу на маркування.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button