Новости компаний

Канадська технологія Micro-AUV вбереже військові субмарини від виявлення

Канадська технологія Micro-AUV вбереже військові субмарини від виявлення

Передавач Micro-AUV

Маленька безпілотна субмарина на водневих паливних елементах (AUV) Solus-LR — спільна розробка компаній ecoSUB Robotics (Англія) і Cellula Robotics (Канада). Її перевірки проходили в затоці Індіан-Арм недалеко від Ванкувера і закінчилися 15 липня.

Міні-субмарина продемонструвала приголомшливі характеристики — занурення — до 3000 м, швидкість — до двох метрів/с і дальність до 2000 км на одній заправці.

Канадська технологія Micro-AUV вбереже військові субмарини від виявлення

Мінісубмарина Solus-LR

Для підтримки зв'язку вона обладнана спеціальним пристроєм — micro-AUV. Завдяки йому субмарині-носію не потрібно буде спливати (і демаскувати себе), щоб відправити повідомлення по центру управління. Micro-AUV розгортається в підводному положенні, відпливає на кілька миль від носія, щоб не демаскувати його, після цього спливає на короткий час, повідомляє повідомлення і потім занурюється на дно.

Під час випробувань апарат Solus-LR успішно запустив micro-AUV на ходу в підводному положенні і за його допомогою відправив повідомлення супутниковим зв'язком Iridium.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button