Новости компаний

Дизельний і бензиновий двигун на мотоблок: у чому різниця?

Якщо мотор на вашій с/г техніці безповоротно зламався або не справляється з навантаженням, то з цієї ситуації є 2 виходи: купити новий мотоблок або просто поміняти ДВЗ. Другий варіант кращий, оскільки мотор обійдеться дешевше. Звісно, до такої покупки варто прибігати тільки за умови, якщо інші вузли самохідної машини перебувають у хорошому стані. Якщо це так, то власнику залишається лише вирішити, який агрегат він хоче встановити. Існує 2 типи ДВЗ за типом споживаного палива: дизельний і бензиновий двигун на мотоблок. У цьому матеріалі ми порівняємо їх за ключовими особливостями.

Бензинові двигуни на мотоблок

Через простоту експлуатації та відносно невисоку ціну бензинові пристрої незмінно займають більшу частину верхніх рядків у рейтингах популярних силових агрегатів для приватного фермерського використання.

Дизельний і бензиновий двигун на мотоблок: у чому різниця?

Для бензинових двигунів на мотоблоки характерні:

  • Знижений рівень шуму. Працюють на десятки дБ тихіше, ніж двигуни для дизельного мотоблока.
  • Легкий пуск. Легко заводяться в холодну погоду, їх легше запустити ручним стартером.
  • Менша вібраційна віддача. Завдяки цьому втома в руках оператора накопичується повільніше.

До недоліків можна віднести не надто ефективну витрату палива. Слабкою стороною можна назвати і те, що мототехніка перегрівається під час безперервної роботи і потребує перерв. Виробники оснащують бензинові двигуни на мотоблоки системами повітряного охолодження. Вона простіша в обслуговуванні, але гірше справляється з відведенням тепла.

Бензинові двигуни на мотоблоки легкого і середнього класу розвивають 3,5-8 к.с. Їхньої продуктивності та потужності достатньо, щоб справлятися із землеобробкою на ділянках від 40 соток до 1 гектара.

Двигуни для дизельного мотоблока

Потужні дизельні ДВЗ здатні підтримувати стабільне тягове зусилля незалежно від кількості обертів. Багато в чому завдяки цьому вони підходять під складні завдання, а також економно витрачають пальне.

Дизельний і бензиновий двигун на мотоблок: у чому різниця?

У них є й інші плюси:

  • Великий моторесурс. Более совершенная конструкция помогает замедлить износ основных компонентов.
  • Надійність, відсутність потреби в регулюванні. Рекомендуємо вибрати двигун для дизельного мотоблока в https://tata-agro-moto.com, якщо у вас немає бажання часто займатися налагодженням карбюратора.
  • Масивна конструкція. Вага до 120 кг передається на колеса, що покращує зчеплення з покриттям. Додатково вузол перешкоджає вириванню робочої частини навісного обладнання з ґрунту.

Ці позитивні характеристики дещо відходять у тінь через високу вартість. Якщо ви хочете придбати двигун для дизельного мотоблока недорого, то радимо зупинити вибір на продукції китайських машинобудівних брендів.

Двигуни для дизельного мотоблока дозволяють обробляти площі до 4 га. У магазині TATA Agro-Moto ви знайдете такі моделі у версіях з водяним охолодженням. Вони витримують довгу роботу без перепочинку у важких польових умовах.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button