Советы и рекомендации

Установка розподільних коробок та вимикачів світла

Розподільні коробки мають різну у виконанні конструкцію. Використовуються для з’єднання дротів, розміщення вимикачів, розеток. Конструкція монтажних коробок для монтажу розподільної коробки внутрішніх з’єднань проводів, розміщення вимикачів та розеток виконана з діелектричного матеріалу, та встановлюється у спеціальне заглиблення у стіні.

Монтаж в бетонній або цегляній стіні для встановлення розподільних коробок робиться електродрилем (або перфоратором). Для цього вставляється спеціальна насадка – алмазна коронка. Поглиблення виробляється по висоті розподільної коробки, діаметр отвору має відповідати розміру коробки. Потім до розподільної коробки робиться заглиблення для прокладання електричних дротів (штроби). Поглиблення для монтажної коробки грунтується, і заповнюється будівельним гіпсом, в який і монтується сама розподільна коробка.

При висиханні розчину видалити зайве і відшліфувати за рівнем стіни, не забуваючи про отвори для вхідних електричних дротів.

Установка монтажних (розподільних) коробок на розташування розгалужувальних коробок, декоративній обшивці виконується набагато простіше. У виконаний отвір вставляється коробка і надійно притискається лапками.

Конструкція монтажних коробок виконана із затискним пристроєм та кріпиться за допомогою шурупів.

Можливе встановлення розподільних коробок в один ряд, за допомогою спеціальних перемичок (з’єднувачів).

Монтаж електричних вимикачів світла:

Установку електричних вимикачів виконують так, щоб увімкнення виконувалося натисканням клавіші вгору. В електричних схемах, вимикач встановлюється на розрив дроту, на установку одноклавішного вимикача який подається фаза. Що необхідно при відключенні фази, що подає, від вимикача до освітлювального приладу, у разі пошкодження проводки або замикання на цій ділянці. Заміна лампи в освітлювальному приладі забезпечить від ураження електричним струмом, якщо вимикач встановлений на розрив проводу, на який подається фаза.

Установка вимикачів при монтажі відкритої (прихованої) проводки виконується на вході в приміщення для зручного та швидкого включення освітлення. В даний час продається безліч різноманітних електричних вимикачів, за формою, конструкцією і, звичайно, різні за ціною.

Вимикачі, які коштують дорого, зазвичай випускаються із затискними клемами. Зачищений електричний провід вставляють у клему до упору. Назад його висмикнути можна лише при натисканні на кнопку, встановлену поруч. У дешевих вимикачів затискачі на клемах виконані на гвинтовій основі.

Установка розподільних коробок та вимикачів світла

Установка вимикачів проводиться в зручному для користування місці, але існує стандарт, який вказує відстань від підлоги до місця встановлення — дев’яносто сантиметрів. Але під час монтажу вимикачів враховується зростання користувача.

Висота визначається, коли користувача рука опущена і може вільно увімкнути. Відстань від отвору дверей проводиться до тридцяти сантиметрів та встановлення вимикача з боку дверної ручки. Телефонуйте та замовляйте якісні електромонтажні роботи у Львові, без вихідних за посиланням https://220lviv.top/?page_id=432.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button