Советы и рекомендации

Шпалери-легко і практично

Всі знають, що шпалери вважаються самим звичайним і зручним способом обробки стін. Діляться вони на такі різновиди: вінілові, текстильні, паперові, скло волокнисті, бамбукові, і ще рідкі шпалери. Хочете дешевше вибрати бойлер проточний, але не знаєте де його знайти?

Щоб підібрати відповідні-необхідно керуватися декількома параметрами. Ви повинні чітко визначити майбутній кімнатний стиль, щоб розуміти якого власне ефекту ви хочете домогтися. Плюс даного покриття поверхні стін полягає в тому, що в залежності від малюнка і кольору можна створити будь-який необхідний фон. Ще одна перевага-це здатність ховати недоліки приміщення, в зв’язку з цим необхідно з розумом підбирати текстуру шпалер, щоб не дозволити не необхідного результату.

Ось кілька найпростіших правил: маленький і рідкісний малюнок візуально розширює простір; вертикально розташовані смуги дають ефект висоти приміщення, однак при цьому роблять кімнату візуально менше; клітина створить ефект вагомого стелі, але в даному випадку простір теж здасться менше. Також шпалери можуть відмінно заховати вади на поверхні стін. Для цього підійдуть плямисті візерунки. А ось однотонні краще застосовувати для поверхонь ідеально рівних, так як на нерівних стінах вади будуть помітні неозброєним оком.

Шпалери і їх види

Робите квартирний ремонт? А за шпалерами зрозуміло йдемо в салон шпалер. Там про шпалери можна дізнатися все… Так які ж бувають шпалери. Шпалери-один з простих методів стіновий обробки в середині приміщення. Даний варіант став відомим, як тільки виробництво паперу вийшло на промислову основу. Основна функція даного матеріалу-декоративна, але Шпалери можуть ще й оберігати від грибка, трохи рівняти поверхню, допомагати тепло — і звукоізоляції.

Шпалери-легко і практично

Існує кілька типів шпалер, які залежать від призначення:

  • паперові: їх роблять з власне ущільненої паперу;
  • бувають гладкими або тисненими, структурними, популярні фотографічні шпалери;
  • миються-це шпалери з 2-ух шарів.

Шар знаходиться знизу паперовий, або флізеліновий (тип целюлози), верхній — з ПВХ. Подібні шпалери ще відомі як вінілові.- текстильні; мають багато шарів, причому верхній-тканинний. Знаходяться знизу шари як правило бувають з тканини, синтетики.- флізелінові — 2 шари, з яких верхній з себе представляє покриття на полімерній основі;- рідкі — це суха суміш, при перемішуванні її з водою виходить розчин, який і наносять на стінку;- склотканинні — назва сама за себе говорить. Скловолокно піддається спеціальному просоченню.- металеві-являють собою пористу папір з нанесеною фольгою, а неї напилюють фарбу, по якій методом тиснення наносять малюнок з декором.

Флокові шпалери

Для стінової обробки в приміщеннях, де крім естетичних властивостей господарі хочуть отримати від шпалер додаткову тепло і шумоізоляцію, а ще приємні тактильні відчуття – дуже чудовим вибором стануть флокові шпалери. Флокові шпалери робляться на основі з паперу або флізеліну, на яку наноситися ворс.

Найбільше поверхню флокових шпалер схожа на оксамит або замшу. Завдяки застосуванню ворсу різної довжини виходять додатково 3д малюнки. Для створення в будинку затишку і теплого клімату потрібен якісний і випробуваний постачальник кондиціонерів.

М’які флокові шпалери досить різних кольорів з яскравими малюнками стають чудовою прикрасою кімнат дитини, гостьових, спальних кімнат. Шпалери не підтримують горіння, тому вважаються повністю пожежобезпечним типом покриття. Від проникнення вологи або тривалої дії сонячного світла малюнок і колір шпалер не страждають.

Фактура шпалер дає можливість клеїти їх на поверхню стін з набагато меншими дефектами, які крадуть ворсистою поверхнею шпалер. Головну складність представляє процес поклейки шпалер, оскільки потрібна висока акуратність і точність проведення робіт. Щоб не було патьоків на лицьовій поверхні клейовий склад наносять тільки на поверхню стіни. Розгладження полотнищ дозволяється тільки м’яким валиком. А якщо ви бажаете купити шпалери, переходьте за посиланням https://leoceramika.com/catalog/shpalery_601.

Тверді шпалери з вінілу

Шпалери з твердого вінілу набагато відрізняються від шпалер з вінілу, у яких завищена твердість і щільність. Шпалери на твердому вінілі здатні замінювати різні матеріали: штукатурку. Папір, шкіру, фарбу. Даний шпалерний вид володіє чудовою стійкістю до шкідливих променів ультрафіолету і вологи, також доглядати за подібними шпалерами значно простіше. Тверді шпалери з вінілу прийнято вважають найбільш стійкими до зносу Серед всіх сучасних шпалер. Ще одним хорошим позитивним якістю вважається їх світлостійкість.

Подібні шпалери майже що не втрачають кольору під впливом сонячного світла, тому шпалери на твердому вінілі чудово підійдуть в кімнату, де багато сонячного світла. Подібні шпалери не бояться миття щіточкою. Середня товщина шпалер може досягати сімдесяти сантиметрів. Однак, як і у більшості матеріалів, шпалери мають і власні мінуси. Основним з них є стики, які з’являються через нерівну поверхню.

Шпалери-легко і практично

Також тверді шпалери з вінілу недостатньо пропускають вологу і повітря, на відміну від своїх побратимів з паперу. Важливо пам’ятати, що при обклеюванні цих шпалер, клей слід наносити меншого обсягу, ніж при обклеюванні шпалер на паперовій основі, так само як і при нанесенні клею шпалери розтягуються, а після висихання стискаються.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button