Советы и рекомендации

Особливості правильного монтажу пінопласту

Характерними особливостями екструдований полістирол від аналогічних матеріалів вважаються: велика міцність при стисканні, мала теплопровідність, монолітна структура, невелике вологопоглинання та довговічність. Фізичні та хімічні властивості дозволяють ефективно використовувати екструдований полістирол для теплоізоляції підлоги, покрівель, стін та фундаментів, а також під час будівництва парковок, резервуарів, утеплення труб та доріг.

Оскільки втрати тепла основи фундаменту беруть на себе 15% від усього значення, укладаючи екструдований полістирол, заздалегідь має бути забезпечена гідроізоляція. У разі застосування праймерів, мастик та матеріалів у рулоні при організації гідроізоляції, екструдований полістирол кладуть прямо на цей шар без застосування клею. Якщо шар гідроізоляції не застосовують, повинні бути встановлені 4 дюбелі над землею. Монтаж екструдований полістирол на монолітно бетонні та стіни з цегли виконується без укладання шару пароізоляції.

Вона потрібна у разі стін із газобетону, і кладуть її з теплого боку. Наявні стінові нерівності ліквідують застосуванням розчинів для штукатурки, після висихання яких екструдований полістирол закріплюють на поверхню стін за допомогою клею. Нанесення клею на плити виконують точковим чином або смужками по всій довжині. Плита з клеєм ставиться від цільового простору на відстані двох сантиметрів, а потім зсувається для забезпечення більш рівномірного з’єднання. Після приклеювання екструдований полістирол, він може бути додатково закріплений дюбелями.

У разі використання для оздоблювальних робіт мокрої штукатурки, на поверхні плит обов’язково має бути створений ефект шорсткості, що покращить зчеплення з теплоізоляційним матеріалом. Коли зовнішнє укладання теплової ізоляції вже неможливе, то встановлюють плити всередині. Потім влаштовують шар пароізоляції і після закінчення встановлюють листи з гіпсокартону.

Особливості правильного монтажу пінопласту

Як зробити тепліше поверхні стін у житловій площі пінополістиролом

Абсолютно не завжди квартира виявляється по-справжньому добре утепленою. Проте при виконанні будівництва висотних будинків технології будівництва не припускають облаштування гарного утеплення. Тому господарям дуже часто доводиться самостійно збільшувати теплову ізоляцію зовнішніх стін.

Особливості правильного монтажу пінопласту

Тому, що матеріал для теплоізоляції у випадку квартир можна розміщувати тільки всередині зовнішніх стін, особливо важливо підібрати матеріал, який має невелику товщину. Прекрасним варіантом буде застосування пінополістиролу. Пінопластові плити мають товщину не більше 10 см, тому кріпити їх легко, а зберегти площу приміщення виходить досить помітно. Пінополістирол максимально простий у роботі, оскільки його можна закріпити до стіни навіть простою клейовою сумішшю для плитки.

Тобто створюються чудові умови. До приклеювання пінополістиролу стіни квартири всередині необхідно вирівняти та знежирити. Далі пінополістирол клеїться до базової основи так, щоб його листи були щільно пов’язані між собою. Після закінчення утеплювальних процедур можна розпочинати роботи з обробки. В цьому випадку її найкраще виконати за допомогою звичайної штукатурки.

. А придбати якісний пінопласт можна в каталозі магазину ВІК БУД.

Утеплювальні роботи даху гаража пінополістиролом

Використання у вигляді утеплювача добре відомого всім пінополістиролу буде припускати врахування деяких особливостей установки цього матеріалу. Під час покрівельного утеплення гаража, зробленого з металу за допомогою пінополістиролу, знадобиться мати на увазі такий факт: закріплення плит утеплення на покрівлі може виконуватись лише шляхом наклеювання теплоізоляційного матеріалу. Облаштування обрешітки на поверхні покрівлі з металу небажано вкрай, тому що для її закріплення знадобиться виконувати в металі отвори під болти, що порушуватиме герметичність даху. Як тільки буде завершено утеплення крилі, під нею можна буде виконати щось на кшталт фальшстелі, який виступить у вигляді:

  1. Додатковою складовою теплової ізоляції.
  2. Оздоблення декоративного характеру простору між гідроізоляцією та покрівельним матеріалом.
  3. Як приміщення горища для зберігання запчастин та деталей.

Рекомендації від професіоналів У чудовому варіанті, утеплювальні роботи даху необхідно виконувати одночасно з усією іншою будовою. Для того, щоб отримати прекрасну герметичність шару пароізоляції, її стики радиться проклеювати самоклейкою.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button