Советы и рекомендации

Як зберігати штучну ялинку?

Штучна ялинка стала зручним і красивим аксесуаром під час новорічних свят. Але після січневих святкувань, зелену красуню доведеться прибрати до наступних свят в шафі, або коморі. Для цього важливо дотримуватися деяких правил зберігання. У статті наводяться поради, які можуть допомогти штучним ялинкам залишатися красивими до наступних свят.

Як розібрати штучну ялинку?

Хвоя штучної ялинки виготовлена з м’якого матеріалу і не любить, щоб до неї ставилися недбало.

Якщо перейти за посиланням maysternya-yalynok.com.ua, можна побачити великий вибір ялинок, і як правило, в залежності від висоти ялинки, вони можуть бути суцільними, або розбірними.

Тому при розбиранні розбірних ялинок, слід діяти обережно, дотримуючись деяких правил:

  1. Спочатку зніміть верхню частину.
  2. Від’єднайте від стовбура гілки (якщо конструкція це дозволяє, якщо ні, принцип як в суцільних конструкціях).
  3. Обмотайте гілки папером або харчовою плівкою.
  4. Розберіть стовбур.
  5. Розібрані деталі кладуть в коробку або мішок.
Як зберігати штучну ялинку?

Вироби з конструкцією суцільних ярусів легко розібрати: укласти яруси з гілочками один на одного, і зверху покласти стовбур. Якщо конструкція не розбірна, гілки слід притиснути до стовбура, обмотати широкою мотузкою, починаючи з нижньої сторони до верху, потім обмотати плівкою.

Як упакувати синтетичну ялинку?

Вироби багатоярусної конструкції упаковують в картонні коробки, нерозбірні — в об’ємні мішки-чохли. Можна в пластикових трубах, потім закрити з обох сторін заглушками.

Яка температура вважається придатною для зберігання ялинки з синтетики?

Продукти з пофарбованими або флокованими гілками особливо чутливі до перепадів температур і впливу вологості. Помістіть їх в сухе, темне місце з температурою від +10 до +25 ° С. Ялинки з литої гуми залишають на зберігання в приміщенні при температурі від +5 до 30. Вироби, які мають дротяну раму, можна залишати в сухому приміщенні кімнатної температури, оскільки в холодному місці метал роз’їдається від конденсату.

Як зберігати штучну ялинку?

Чи можна зберігати ялинки на балконах або в гаражах?

Зберігання синтетичних ялинок на горищі, вологих підвалах, не рекомендовано. Утеплені балкони і лоджії, гаражі можна вибрати для зберігання штучних красунь.

Де можна зберігати?

Синтетичну ялинку після новорічних свят рекомендується зберігати в:

  • коморі;
  • шафах;
  • ніші під ліжками або диваном.

Штучні ялинки не займають багато місця при складанні, відрізняючись компактністю упаковки. Якщо мішок, або пакет ялинки прозорий, місце зберігання повинно бути темним, щоб синтетичний матеріал не втратив свій колір.

Висновки

Щоб штучна ялинка прослужила довго, необхідно створити умови для правильного зберігання, тільки тоді вона порадує своїм пишним зеленим зовнішнім виглядом не один рік. Синтетичні голки легко пошкоджуються через недбалу упаковку. Гілки необхідно обгортати ганчіркою або харчовою плівкою. При дотриманні незначних правил, можна зберегти красоту і якість ялинки для подальших користувань під час свят.

Як зберігати штучну ялинку?

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button