Советы и рекомендации

Як підібрати електричний лічильник в квартиру?

Сьогодні у нас піде розмова про прилади обліку і про те, який електричний лічильник краще поставити в квартиру. У теорії, лічильник — це компетенція компанії, яка продає вам електрику, але фактично, дане питання необхідно вирішувати мешканцям будинку або квартири. Ви повинні мати обліковий прилад і замінювати його коли це необхідно, наприклад, якщо він старий і сьогоднішнім вимогам не відповідає.

І тут з’являється велике питання-Як підібрати електричний лічильник в квартиру? Якщо їх, як комарів влітку, не порахувати. Навскидку, будь-який професійний електрик назве вам кілька десятків фірм з виготовлення з Росії та сусідніх братніх республік.

Але, навіть дуже крутий з нас не згадає всі різновиди, завдяки тому, що назв більше чотирьох сотень. І це без закордонних електролічильників з європейської країни. Іншими словами, розбігаються очі і голова обертом, якщо потрібно придбати електричний лічильник для житлової площі і тут навіть ціна — момент побічний. А вибрати надійний електричний лічильник, можна в каталозі магазину https://elektrovoz.com.ua/ua/schyotchiki-elektroenergii.

Види електролічильників

За типом обліку:

Електронний лічильник відповідає сьогоднішнім вимогам точності і може бути розраховується на кілька тарифів. Наприклад, окремо враховувати денні та нічні показники електричної енергії.

Як підібрати електричний лічильник в квартиру?

Індукційний (механічний) лічильник недорогий, але з низьким класом точності. Застосовувався в будівлях старого типу, зараз скрізь замінюється на електронний.

За варіантом установки:

Вбудованого типу електричний лічильник встановлюється в нішу врівень з поверхнею стіни. Чи не виділяється в дизайні приміщення.

Зовнішній лічильник навішується на стінку в кімнаті, якщо немає можливості створити для нього отвір в стіні з бетону.

Струм

При підрахунку, якого типу електричний лічильник вибрати по струму беруть до уваги перетин жив проводки, що підходить до нього. Застарілі моделі зазвичай розраховані на відносно низькі значення. Іноді дана обставина вважається основою заміни.

Діапазон допустимої величини електричного струму для однофазних варіантів стандартно 5-80 а, у виробів для 3 фаз верхня межа досягає 100 а.для середньостатистичних квартир досить реєстратора для 5-50 а, що відповідає мідним жилам в 6 мм і навантаження по споживанню в 10 кВт.

Житло може обслуговуватися водогреями і подібними пристроями з потужністю не тільки 3.5 кВт, але і 13-25 і більше. Іноді ставлять два електричного водонагрівача, наприклад, проточник для мийки і накопичувальний для душу, ванни. Якщо общаяя потужність приладів для домашнього застосування перевищує 10 кВт і є значні періоди їх одночасної роботи, то потрібно встановити апарат для більшого значення струму, ніж 50 а.

Як підібрати електричний лічильник в квартиру?

Описані умова зачіпають як однофазної (220 В) так і трифазної (380 В) проводки, яка частіше лягає, якщо є ненажерливі споживачі. Визначитися, який підібрати прилад допоможе розрахунок сумарного струму одночасно працюючих споживачів, таблиці співвідношення даного значення з кВт.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button