Советы и рекомендации

Хочете дізнатися, що таке кращий ламінат?

Як вибрати кращий ламінована підлога: модель з ефектом дерева

Ламінат-це тип дощатої підлоги, який високо цінується за свою довговічність, теплоту і елегантне схожість з деревом. Насправді, хоча зовні він дуже схожий на дерево, навіть найкращий ламінат не можна назвати справжнім паркетною підлогою. Насправді це серія ламінатів, покладених один на інший: поверхневий — суміш смоли і оксиду алюмінію, стійкий і придатний для друку в будь-якому кольорі і з різними малюнками.

Кращі ламіновані підлоги з ефектом дерева дійсно можуть ідеально імітувати текстуру ялини, модрини або навіть престижного дуба. І все це за нижчою ціною, ніж справжня дерев’яна підлога. Монтаж простий, а догляд за ним менше, ніж за дерев’яною підлогою, хоча слід пам’ятати, що навіть найкращий дерев’яна підлога боїться вологи, тому найкраще очищати його добре віджатою ганчіркою з мікрофібри.

Хочете дізнатися, що таке кращий ламінат?

Фактори, які слід враховувати при виборі кращого ламінату з ефектом дерева

Нехай ваш смак підкаже вам, як вибрати кращий ламінована підлога. Є недорогі принти, які легко відрізнити від натурального дерева, а якщо трохи підняти ціну, то можна знайти візерункові дошки, які дуже важко відрізнити від масивного або попередньо обробленого паркету.

Система укладання-ще один важливий аспект у виборі кращого ламінату для вас. Якщо ви хочете укласти його самостійно, то клік-система деяких німецьких та італійських ламінатів може стати ідеальним варіантом. Це швидка техніка, яка також підходить для початківців. Якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете вибрати серйозних установників кращих ламінованих підлог у Вашому регіоні. Тому якщо вас цікавить професійна укладка ламіната цена актуальна е на сайті newstroy.com.ua.

Хочете дізнатися, що таке кращий ламінат?

Ось переваги кращого ламінованого підлоги з деревним ефектом:

  • Краса.
  • Простота укладання.
  • Стійкість до подряпин.
  • Теплота дотику.

Як вибрати найкращий ламінований підлогу: AC 1-AC 3

Абревіатура AC, яку Ви можете знайти поруч з назвою кращих ламінованих підлог, вказує на стійкість до ходьби і подряпин. У цьому розділі ми зосередимося на підлогах з індексом від 1 до 3.

Це ламіновані підлоги з низькою стійкістю до подряпин, які м’які, але не дуже підходять для комерційних приміщень: кращий ламінований підлогу AC 1 рекомендується в спальнях. У цій кімнаті ви ходите дуже мало і зазвичай босоніж. У цьому контексті ви відчуєте приємне відчуття тепла і м’якості.

Категорія AC 2 вказує на кращий ламінований підлогу для кімнат, які використовуються трохи частіше, ніж спальня. Така підлога більш стійкий до кроків і подряпин. Рекомендується для таких приміщень, як спальні або вітальні.

Категорія AC 3 є, мабуть, найпоширенішою серед кращих ламінованих підлог для домашнього використання. Він пропонує хороший компроміс між довговічністю і ціною і рекомендується для кухонь і віталень.

Фактори, які слід враховувати при покупці кращого ламінованого підлоги AC 1-AC 3

Для отримання приємних вражень не забувайте про важливість інсталяційного килимка. Насправді, навіть найкращий ламінат вимагає підготовки підстави. Якщо стяжка вже вирівняна і не має западин і нерівностей, можна укладати пластикову вологоізоляційну плівку і мати поверх неї.

Плаваюча установка проста і оборотна, ідеально підходить для кращих ламінованих підлог AC 1 — AC 3.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button