Советы и рекомендации

Друк на горнятках

Кружка в якості рекламного носія? Це, звичайно, ідея, відома роками. Компанії масово виробляють і вручають клієнтам керамічні та пластикові рекламні стаканчики. І клієнти із задоволенням такими гаджетами користуються. Як в будинках, так і на робочих місцях.

Але є більш інноваційні маркетингові рішення, що використовують рекламу на гуртках. Одним з них є розміщення рекламного контенту на одноразових паперових кавових чашках.

Друк на горнятках

Одна чашка-багато переваг

Які основні переваги такої реклами? На що можуть розраховувати маркетологи?

  1. Відображатися. Дослідження показує, що реклама на кавовій кружці досягає в середньому 6 осіб. Крім питущого кави, реклама також поширюється на сторонніх.
  2. Він проглядається протягом тривалого часу-середній час, необхідний для того, щоб випити велику чашку кави, становить цілих 37 хвилин. І тільки
  3. На нього дивляться люди, що знаходяться під впливом кофеїну, що позитивно впливає на запам’ятовування його змісту потенційними клієнтами. Крім того, реклама продуктів або послуг поєднується з позитивним досвідом вживання кави.
  4. Недорогий. Вартість досягнення потенційного клієнта набагато нижче, ніж у інших форм зовнішньої реклами.
  5. Вона інноваційна. Клієнти вже втомилися від листівок, плакатів або рекламних щитів. Навпаки, гуртки з рекламними принтами сприймають як курйоз.
  6. Вона екологічна. Паперові стаканчики можуть бути перероблені і не впливають на навколишнє середовище.

Місцева і глобальна реклама-вибір за вами!

Ще однією важливою перевагою реклами ваших продуктів або послуг на паперових кавових чашках є гнучкість. Цю форму маркетингу можуть використовувати як місцеві компанії, так і великі компанії, що працюють по всій країні. Невеликі місцеві підприємства можуть використовувати його, співпрацюючи з невеликими кафе або місцевими магазинами. Навпаки, загальнонаціональні компанії можуть співпрацювати з бензоколонками або мережевими кафе. А якщо бажает замовити друк на горнятках керамічних, ось посилання https://fotobum.com.ua.

Друк на горнятках

Паперові стаканчики з печаткою також можуть використовуватися під час різних фестивалів, заходів на відкритому повітрі, виставок або вернісажів. Завдяки участі в заходах такого типу можна охопити точно певну аудиторію-жителів даного населеного пункту або людей з конкретними інтересами.

Одноразові стаканчики з печаткою також можуть використовуватися в сервісних або торгових точках, які обслуговують клієнтів кави та інші напої. Завдяки цьому у них є можливість побудувати ще більш позитивний досвід нинішніх клієнтів і додатково підвищити впізнаваність бренду у тих, хто ще не побував.

Що робити, якщо не рекламна кружка?

І що можуть зробити компанії, які не мають можливості співпрацювати з місцевими кафе? Вони можуть використовувати альтернативні форми та розміщувати рекламні повідомлення на паперових пакетах, що використовуються в місцевих пекарнях, або коробках, що використовуються в кондитерських виробах. Можливостей дійсно багато. Тому творчі фахівці з маркетингу обов’язково знайдуть те, що підходить як їх компаніям, так і компаніям, що співпрацюють.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button