Полезно знать

Мікроцемент

Між мікроцементом і мікробетоном немає ніяких відмінностей — це дві назви одного оздоблювального матеріалу, який був винайдений виробником будівельних товарів Edfan (Аргентина).

Це — композиційний склад на основі тонкомолотої цементної бази, найдрібнішого кварцового піску, смол, мінеральних пігментів. Також мікробетоном містить спеціальні полімерні добавки і пластифікатори. Цемент для цього матеріалу має особливо невеликий розмір фракції (6-8 мікрон). А якщо вас цікавить, якісний мікроцемент, переходите на сайт https://luxdecor.in.ua/dekorativnaya-shtukaturka/sostav-mikrotsement/.

Матеріал одночасно є і промисловим, і декоративним. Після застигання він створює фактуру, яка максимально близька до бетону, але відрізняється більшою гладкістю, приємністю для візуального сприйняття. Покриття відмінно підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт, поєднується з будь-якими іншими видами обробки. Воно виходить безшовним, ніж вигідно вирізняється з-поміж багатьох звичних оздоблювальних матеріалів. Мікроцемент, зроблений на основі білого цементу, можна з легкістю забарвити сухими пігментами, надавши йому абсолютно будь-який відтінок.

Мікробетоном дозволяє створювати красиве і дуже міцне покриття для стін, які знаходяться під навантаженням. Не менш добре він підходить для підлоги, облицювання колон, різних декоративних елементів. Завдяки найдрібнішого помолу компонентів матеріал може наноситися дуже тонким шаром (від 1,5 мм). За зносостійкості обробка з мікроцемента перевершує плитку, ламінат, мармур, паркет. У сфері підлогових покриттів конкуренцію йому може скласти тільки керамограніт. Крім іншого, матеріал має декоративну цінність: він покривається водяними розлученнями, знаходячи унікальний і дуже привабливий вигляд.

Види мікроцемента

Серед асортименту товарів сучасних виробників є декілька різновидів мікробетоном:

  • Аквацемент. Містить спеціальні вологостійкі компоненти, а також речовини, що захищають покриття від впливу солей, хлору. Підходить для облицювання басейнів, саун, ванних кімнат, будь-яких інших приміщень з високим рівнем вологості.
  • Мікродек. Найміцніший мікроцемент. Застосовується для заливки підлог на ділянках, де навантаження є максимально високою. Має трохи більшу структуру, ніж стандартний матеріал.
  • Мікробейс. Використовується для оформлення підлог в стилі рустик, оскільки володіє грубуватим видом, шорсткістю. Також може слугувати базою для установки будь-яких фінішних покриттів.
  • Мікростоун. Є декоративною штукатуркою на основі цементу з великої текстурою. Після висихання нагадує натуральний камінь.
  • Мікрофін. Добре підходить для обробки стін, являє собою різновид декоративної штукатурки з особливо тонкою текстурою.

Також всі види мікроцемента можна поділити на однокомпонентні (для їх приготування потрібна тільки вода, а акрилові та інші смоли вже введені до складу) і двокомпонентні (містять сухий порошок і рідку смолу, їх треба з’єднати перед нанесенням).

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button