Новости компаний

Постільна білизна — правила догляду на кожен день

Кожен з нас витрачає на сон в середньому близько 6-8 годин на добу. Ми проводимо уві сні до 1/3 свого життя, тому дбаємо про належну якість і комфорт сну. Подушка і ковдра — незамінні елементи в спальні. Після важкого робочого дня ми часто мріємо лише відпочити і заснути, закутавшись у свіжу і приємну на дотик постільну білизну. Тому так важливо забезпечити чистоту та свіжість постільної білизни. У статті ми наведемо кілька цінних порад про те, як доглядати за постільною білизною, щоб вона служила нам якомога краще і довше.

Варто зробити догляд за постільною білизною звичкою. Коли ми купуємо нову постільну білизну (наприклад, атласну), перше, що ми повинні зробити, це прочитати інструкцію з прання. Багато людей часто задаються питанням: як прати постільну білизну? Всю необхідну інформацію можна знайти на бирці, що зазвичай прикріплена до тканини. Якщо купувати на сайті https://domashniy.com.ua/ua/postelnoe-bele, то в картці товара теж є рекомендації по догляду за даною моделлю постільної білизни, з урахуванням складу тканини та її щільності. Ознайомитись з ними можна як при покупці, так і потім, коли вже почали користуватися комплектом.

Під час прання постільної білизни пам’ятайте кілька основних правил:

Постільна білизна - правила догляду на кожен день
  • На початку ми розділяємо світлі і темні кольори — прати їх потрібно окремо.
  • Уникайте прання наборів разом з іншими речами – не додавайте до них нижню білизну, рушники чи ганчірки.
  • Перед запуском пральної машини бажано застібнути всі блискавки та ґудзики на постільній білизні. Це запобіжить неочікуваному розриву через розстібнуту блискавку, а також запобігає заплутуванню інших речей у постільних комплектах.
Постільна білизна - правила догляду на кожен день

Звернемо увагу на вибір відповідних миючих засобів. Не всі вироби підійдуть до тієї чи іншої тканини. Пам’ятаймо про це, адже, на жаль, неправильно підібраний миючий засіб може безповоротно пошкодити матеріал. Якщо ми заздалегідь дізнаємося, як чистити постільну білизну, ми мінімізуємо ризик того, що під час прання з матеріалом станеться щось погане.

Постільна білизна - правила догляду на кожен день

Також пам’ятайте, що прати постільну білизну краще при низьких температурах, щоб вона не деформувалася. Деякі види взагалі  підлягають тільки хімчистці. Ця інформація повинна міститися на бирці  або упаковці набору. Після прання постільну білизну не забудьте розвісити, щоб вона добре просохла. Кращим рішенням буде звичайно сушити на вулиці. Не забувайте і про прасування. Випрасувана постільна білизна прослужить довше і буде краще виглядати на ліжку.

Ці невелички поради виконувати не складно, а як нагороду ви отримаєте постільну білизну, що чудово виглядає та привертає увагу своєю чистотою та свіжістю.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button