Пневморозподільник з механічним керуванням

Різні розподільники застосовуються в сучасних пневматичних системах. Це можуть бути моделі з різним типом управління: пневматичним, електромеханічним, ручним і пр.також застосовуються клапани і дроселі.

Розподільник-являє собою пристрій, який ділить потоки стисненого повітря від джерел до виконавчих приладів. Вивчити більш детальну інформацію про такі пристрої і придбати можна тут: https://sprenergo.com.ua/644229286-pnevmorozpodilnyk-mekhanichne-keruvannia/.

Що таке пневморозподілювач?

Пневматична система-система, що застосовує різницю в тиску газів для власного функціонування. У них міститься ряд механізмів у вигляді централізованої системи, по якій розподіляється газ в стислому вигляді.
Управляє потоками (ділить і направляє їх) клапани і розподільники. Власну функцію вони виконують за допомогою запірно-регулюючих елементів.

Розподільники приводяться в рух спеціалізованими клапанами. Керуючими сигналами виступають:

  1. Електромагнітні пневморозподільники управляються котушками і соленоїдом. Струм із зовнішнього джерела подається на котушки, які за допомогою магнітних полів змушують рухатися шток клапана.
  2. Пневматичні пневморозподільники управляються стисненим повітрям. І за конкретних умов його надходження або відсутність діє на їх роботу.
  3. Механічні пневморозподільники приводяться в дію важелем.

Бувають пристрої і з комбінованим управлінням-в конструкції з’єднані відразу кілька типів управління.

Типи пневморозподілювачів

Основні параметри визначення типу розподільника-кількість ліній потоку число позицій золотника. Перша цифра в найменуванні-число ліній в приладі, а друга — число доступних положень золотника. Число ліній-це кількість приєднувальних отворів. Кожне з них виконує власну функцію. Ключове призначення-впуск (лінія живлення), випуск (лінія споживача) Серед і вихлопу.

Число позицій визначає скільки наявних варіантів перемикання позиції золотника є в апараті. За початковим положенням золотника щодо лінії виділяють:

  1. Нормально-відкритий тип-в початковому стані перетин закрито. При подачі сигналу, клапан відкривається, таким чином відкриваючи перетин лінії.
  2. Нормально-закритий тип — в це випадку клапан спочатку має відкритий перетин лінії і при подачі сигналу-закриває її.

Також пристрої можуть відрізнятися за способом повернення в початкове положення після закінчення дії.

Існують такі варіанти:

  • моностабільні — після припинення сигналу повертаються у вихідну позицію. Це виконується за допомогою поворотної пружини;
  • бістабільні розподільники залишаються в тій же позиції, в якій Закінчилася подача зовнішнього сигналу і в вихідну позицію не повертаються. Для повернення їх в перше положення необхідно подати зворотний сигнал.

Робочий принцип і пристрій

Важливе завдання пневмораспределітеля-зміна перетину в пневмопроводе, завдяки йому можна налаштовувати потік. Ця дія виконують запірно-регулюючі деталі. Існує два види зміни перетину: дискретний (відкрито/закрито) і плавно-безперервний (з регульованими параметрами). Таке призначення розділяє апаратуру на два головних конструкційних типу:

  1. Клапанний. Ці пневморозподілювачі призначаються для дискретного управління потоком. Подібний тип регулюючого апарату гарантує швидке і герметичне закриття між лініями. Він добре підійде для маленьких систем зі звичайними завданнями. Сідло золотника рухається уздовж лінії потоку. Але прилад пристрій з клапанної конструкцією може мати комутацію з двома-трьома виходами.
  2. Золотниковий. Такі розподільники пневматичного типу створені з метою управління дуже складними операціями з регулювання потоку. Таку апаратуру можна використовувати в перетинах з великою витратою і складною схемою. Золотникові розподільники можуть працювати в системах з 4-5 лініями і досить простих схемах. Це стало можливим завдяки їх багатофункціональності. Рух золотника виконується перпендикулярно осі потоку.
Пневморозподільник з механічним керуванням

У кожного з варіантів в конкретному випадку може бути особлива конструкція. Тому вибір повинен базуватися на потребах споживачів.

Как выбрать женский брачный костюм на свадьбу Previous post Перевага штучної ялинки
Как выбрать женский брачный костюм на свадьбу Next post Как подобрать стоящую книгу?