Советы и рекомендации

Трафарети на стінах — це спосіб урізноманітнення буденності

Тим хто хоче цікаво прикрасити свою кімнату, або зробити незвичний принт на шпалерах потрібно звернути свою увагу на трафарети. Використання трафаретів при доповненні інтер’єру не лише прикрасить ваш дім, але й пришвидшить роботу при нанесенні малюнку. Люди які зовсім не вміють малювати, але хочуть власноруч створити цікаві деталі на стінах оселі можуть сміло використовувати для цієї справи трафарети https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/trafareti-ua.

  При роботі з трафаретами можна використовувати різні методи нанесення декору:

  • для отримання об’ємного зображення по викладанню трафарету проходять шпаклівкою, тоді візерунок буде мати товщину близько 1-3 мм.
  • для отримання плоского зображення, трафарет можна покрити різнокольоровою, або однотонною акриловою фарбою https://100idey.com.ua/rozpis-ua/akrilovi-farbi-ua. При нанесенні акрила також можна звернути увагу на його різноманітність та створити на малюнку тіні за допомогою поєднання глянцевої та перламутрової фарб.
  • для отримання ефекту тіні можна не зафарбовавати повністю виріз трафарету, а лише пройтись губкою чи пензликом по краю.

Від вибору трафарету буде залежати композиція, відповідно поєднуючи різні методи нанесення малюнку потрібно також враховувати стилістику майбутнього дизайну. Частіше трафаретне зображення наноситься в одній зоні, проте сьогодні ввійшло в звичай створювати цілу тематичну концепцію, яка в подальшому доповнюватиметься різними елементами декору.

Трафарети можна використовувати не лише для оздоблення стін, в залежності від вашого декору з допомогою них можна оздоблювати вікна, скетчбуки, меблі, одяг та багато іншого.

Великий асортимент тематики трафарету дає можливість їх поєднувати та використовувати їх для тематичного декорування. Великим попитом користуються новорічні трафарети https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/trafareti-ua/trafareti-novorichni-ua, ними оздоблюють вхідні двері, стіни, вікна, ялинкові прикраси та багато іншого.

До роботи з трафаретами також дуже легко зацікавити дитину. Створення малюнку поєднуючи різні елементи допоможе проявити фантазію при складанні власної композиції.

Трафаретний розпис — це один з найпопулярніших та найекономніших видів оздоблення поверхонь. Для створення унікального, легкого та цікавого дизайну потрібно зовсім мало, проте створення таких малюнків урізноманітнить ваш дім та подарує затишок!

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button