Советы и рекомендации

Що дають публікації Скопус?

Перейти за посиланням: https://aspirantura.com.ua/uk/publikatsiya-scopus/ та замовити публікацію у журналі, який індексується базою Скопус чи Web of Science варто тим, хто:

  • навчається в аспірантурі та планує захищати дисертаційне дослідження. Вимога щодо наявності публікації у цих міжнародних наукометричних базах поки що не є обов’язковою для всіх, однак на деяких кафедрах вона вже встановлена;
  • захистив дисертацію та хоче отримати вчене звання доцента. Наявність статті такого рівня є обов’язковим пунктом, визначеним законодавством України і т.д.;
  • хоче вийти на міжнародний рівень проведення досліджень і хоче виглядати гідно серед інших членів наукової спільноти. В зарубіжних країнах такі статті публікуються усіма науковцями і є такими звичними, як для нас наші фахові статті ВАК, тому бажання є цілком обґрунтованим. Як без таких публікацій претендувати на отримання гранту тощо?
  • хоче принести якомога більше користі науці й тому розміщую публікації в наукових виданнях, в яких можна отримати об’єктивну думку стосовно викладених позицій, конструктивну критику;
  • хоче познайомитись із однодумцями та знайти співавторів для подальших наукових розробок тощо.

А чому не писати її самостійно?

Звичайно, що замовити публікацію у спеціалістів — це не єдиний доступний варіант. Написати статтю можна і самостійно, однак перед тим, як приступити до цього варто все детально обміркувати:

  • Чи є у автора достатньо досвіду для того, щоб написати статтю Скопус? До таких статей висувається ряд вимог, дотримання яких є складним навіть для людей із великим досвідом підготовки наукових праць. Що вже казати про аспірантів, які тільки-но познайомились із фаховими виданням України? Як їм підготувати роботу, яка буде унікальною на 90-95% та представлятиме інтерес для науки в цілому без прив’язки до географічного критерію?
  • Чи є достатня кількість часу для написання роботи? Статтю важко назвати занадто великою, її обсяг складає близько 20-30 сторінок, однак, щоб написати їх необхідно буде витратити близько 4-6 місяців. А якщо робота потрібна “вже і зараз”?
  • А чи хочеться працювати над нею? Далеко не кожному подобається монотонна робота з книжками та інтернетом, особливо коли доводиться жертвувати часом із рідними та близькими на користь науці.

Проте, варто розуміти, що дешевою статтю такого рівня назвати важко і якщо замовляти її у фахівців, то доведеться викласти кругленьку суму — робота автора має бути гідно оплачувана. При цьому в “Аспірантура” найкращі ціни на ринку.

Що дають публікації Скопус?

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Посмотрите еще
Close
Back to top button