Советы и рекомендации

Навчання у Польщі

Система освіти в Польщі за останнє десятиліття набагато пішла вперед і продовжує активно розвиватися і нині. При цьому збільшується не тільки чисельність навчально-освітніх установ, а й якість викладання в них.

Вирішивши здобути освіту в Польщі, ви можете стати студентом університетів, які були побудовані ще в чотирнадцятому столітті!

Якщо наприклад ми говоримо про теперішній час, то Польща підтримує Болонський процес, який впроваджений у всіх університетах країни. Польські вузи можуть запропонувати абітурієнту великий вибір напрямів підготовки, почавши з технічних і медичних спеціальностей і завершуючи економічною, фінансовою і гуманітарною освітою.

При цьому ціна освіти в Польщі відчутно нижче, ніж при навчанні в інших країнах Європи. Крім того, вища освіта в Польщі дешевша, ніж у столичних ВУЗах України. Це робить навчання в Польщі максимально доступним для всіх і кожного.

Навчання у Польщі

Плюси навчання за кордоном. Явні причини, за якими варто отримати освіту в Польщі.

Плюси навчання в польщі для українців та в цілому за кордоном вже ніким не заперечуються. Навіть вартість навчання в польських університетах практично аналогічна (від 760 євро протягом року), а часто і менше ціни навчання в Україні. Зате якість навчання і перспективи випускника дуже відрізняються. Польська система освіти повністю інтегрована в європейську, а це уособлює якість, актуальність, відповідність ринковим вимогам праці та перспективність. Диплом, отриманий в польському університеті, вважається дійсним у всіх країнах Європейського Союзу, на Україні і в РФ, а також в інших державах світу. Завдяки цьому, отримуючи вищу освіту в Польщі, ви відкриваєте для себе необмежені перспективи працевлаштування по всій Європі та за її межами.

Навчання у Польщі
  • Тривалість навчання у ВНЗ Польщі
  • Програма підготовки бакалавра-3 роки (6 семестрів).
  • Магістратура з англійською мовою навчання — 1,5 роки (3 семестри).
  • Магістратура з польською мовою навчання — 2 роки (4 семестри).
  • Різнорівнева програма навчання на магістерському рівні-5 років (10 семестрів).

Недоліки вищої освіти в Польщі

Відвідування лекцій не обов’язково, але обов’язкова здача іспитів. Таким чином, студентам, які не мають здібностей організації навчального процесу, необхідно навчитися планувати час, який необхідно для навчання.
У Польщі є система переведення на наступний семестр»з умовою доздачі незданих іспитів». Іноді студенти сприймають це як необов’язковість здачі деяких предметів. Однак студент не отримає диплом до того часу, поки не здасть всі іспити і не набере необхідні бали за європейською системою перерахунків балів, використовуваної в польській системі освіти.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button