Советы и рекомендации

Кращі електронні сигарети 2022 року

Через різних параметрів купити відповідну електронну сигарету може бути непросто. Ціни на продукцію, представлену на ринку, також не завжди йдуть рука об руку з якістю. Які варіанти найбільш оптимальні? Ось наш рейтинг кращих електронних сигарет.

Silvr

Це продукт, який задовольнить як досвідчених електронних курців, так і людей, які тільки починають свою пригоду з електронними сигаретами. Silvr-прекрасний доказ того, що можна поєднувати цікавий дизайн з функціональністю. Оформлена в сріблястому і чорному кольорах, Електронна сигарета зручна і комфортна, а її зовнішній вигляд привертає увагу. Естетика нагадує класичну сигарету або маленьку сигару. Загальний зовнішній вигляд виконаний зі смаком і елегантно. Однак Silvr — це не тільки чудовий зовнішній вигляд. Електронна сигарета також характеризується простотою експлуатації і тривалим терміном служби. Ціна в 199 злотих з 2-річною гарантією, чудовим зовнішнім виглядом і відмінною якістю анітрохи не є непомірною. Люди, які задаються питанням, яку електронну сигарету вибрати, безумовно повинні подумати про Silvr.

Кращі електронні сигарети 2022 року

Tabaque Duo Black

Рейтинг не міг пропустити пропозицію, що поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність. Класична естетика і висока продуктивність — такі характеристики Tabaque Duo Black. Набір, що містить два комплекти електронних сигарет, задовольнить навіть найдосвідченіших електронних курців. Виробники не пошкодували на матеріали. В результаті Електронна сигарета не тільки відмінно виглядає, але і, перш за все, дуже міцна, а кожен компонент відрізняється високою якістю. Tabaque Duo Black проявить себе як при повсякденному використанні, так і на роботі або під час зустрічей з друзями. Невеликим недоліком може бути невелика ємність — випарник вміщує приблизно 1,6 мл рідини. Необхідність частої заправки електронної сигарети компенсується точним і натуральним смаком, яким можна насолоджуватися під час куріння. Варто згадати і ціну-249 фунтів стерлінгів за два повних комплекти дійсно надійних електронних сигарет — це дуже вигідна пропозиція.

Кращі електронні сигарети 2022 року

KangerTech EVOD MEGA

Це Електронна сигарета, безперечною перевагою якої є вражаюча ємність і ефективність акумулятора. За частотою заправки або зарядки йому немає рівних. Тому він виправдає себе не тільки при повсякденному використанні, але і в поїздках. Однак це не всі переваги, які пропонує Kangertech. Велика місткість і продуктивність поєднуються з практичністю і зручністю, а значні розміри анітрохи не заважають курінню. Ще однією перевагою є наявність вікна для контролю рівня рідини. Не варто забувати і про естетичні якості — виробники вибрали класичне поєднання чорних і сріблястих вставок. Це традиційний дизайн, завдяки якому Kangertech EVOD Mega виглядає елегантно і мінімалістично.

Палиця дракона V8

Dragon Stick V8 привертає увагу насамперед своїм зовнішнім виглядом. Завдяки своєму райдужному кольору він виділяється на тлі продукції конкурентів. Однак зовнішній вигляд — не єдина його перевага. Перш за все, Ця електронна сигарета пропонує два нагрівача 0,25 і 0,15 в одному комплекті, ємність 5 мл і істотний повітряний потік. Великим плюсом Dragon Stick V8 також є зручна система верхнього наливу і міцна якість виготовлення. З іншого боку, до недоліків можна віднести товщину електронної сигарети, що робить її не такою зручною, як інші пропозиції, доступні на ринку. З іншого боку, ціна близько 110 злотих робить Smock Stick V8 продуктом для кожної кишені. Він задовольнить як новачків, так і більш досвідчених електронних курців.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button