Советы и рекомендации

Королева спортивних ставок Нікі Мінаж уклала договір з MaximBet

Суперзірка реп-музики Нікі Мінаж уклала багатостороннє партнерство зі спортивними ставками і iGaming брендом MaximBet.

У прес-релізі, випущеному у вівторок, MaximBet, частина медіа-компанії Maxim, що належить Приват казино Carousel Group з Нью-Джерсі, оголосила, що Мінаж буде глобальним послом бренду і спеціальним радником зі спортивних ставок і iGaming. Мінаж звернулася до Твіттера, щоб розповісти про своє нове починання, сказавши:»Дорогу королеві спортивного беттінга».

В рамках угоди підприємниця і медіа-сенсація також була призначена креативним директором журналу Maxim. Згідно з прес-релізом, уклавши багаторівневе партнерство з Carousel Group, Мінаж «стала першою бізнес-леді, яка домоглася такого успіху».

Генеральний директор MaximBet Деніел Гретцер сказав, що роль Мінаж «в якості стратегічного радника MaximBet буде для нас безцінною». Гретцер додав, що Мінаж застосує «ту ж кмітливість і креативність», які вона використовувала для створення свого власного глобального бренду, до бренду спортивних ставок MaximBet.

«Немає нікого кращого, хто допоміг би нам вивести цю форму розваг на перший план», — підсумував генеральний директор.

Х-фактор Мінаж

Згідно з прес-релізом, Мінаж буде працювати з MaximBet над брендингом, залученням фанатів, партнерствами і вечірками, що «покликане об’єднати розваги, спорт, знаменитостей і ставки».

MaximBet підтримує зіркові якості Мінаж, щоб просувати компоненти стилю життя бренду і допомогти йому охопити більш широку аудиторію, в яку входить більше жінок. Реперша висловила свою гордість партнерством у заяві.

Мінаж сказала:»злиття ділової кмітливості з моїм природним, творчим, сексуальним, веселим і модним самовираженням — це якнайкраще підходить до цього партнерства».

Уродженка Квінса додала: «scared money don’t make NO MONEY!!!! Робіть ваші ставки!!!! Гайда!!!»

В рамках багаторічної співпраці Мінаж стане спеціальним радником ради директорів Maxim і буде «брати активну участь» в планах компанії з розвитку iGaming.

Королева спортивних ставок Нікі Мінаж уклала договір з MaximBet

Інший тип спортбука?

Прихід Мінаж — це заява про наміри. Позиціонуючи себе як «єдиний справжній lifestyle-бренд в індустрії», MaximBet зробила сміливий крок, щоб відзначитися від своїх конкурентів. Він робить хвилі, і робить їх швидко, оскільки запустився тільки в кінці 2021 року.

У квітні цього року MaximBet потрапила в заголовки газет після того, як уклала угоду з аутфілдером команди Colorado Rockies Чарлі Блекмоном, що стало історичним першою угодою між ігровою компанією і діючим гравцем MLB.

Враховуючи прагнення MaximBet до інновацій і менталітет претендує бренду, призначення Мінаж здається ідеальним варіантом: креативний руйнівник, чий глобальний вплив може залучити новий і більш заможний ринок спортивних ставок і iGaming.

Хоча бренд-новачок стверджує, що винагороджує гравців реальним досвідом, який «за гроші не купиш», єдиним штатом, в якому спортивні беттори можуть перевірити це твердження прямо зараз, є Колорадо, де знаходиться єдина букмекерська контора MaximBet. Однак у випущеному у вівторок прес-релізі компанії говориться, що MaximBet має доступ на ринок в 11 інших штатах США, а також в Онтаріо.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button