Полезно знать

Встановлення відеоспостереження: з чого почати

Питання безпеки є дуже важливим для кожного. Адже є тенденція до частішання крадіжок та незаконних проникнень в будівлі. Тому важливо подбати про захист своїх матеріальних цінностей. В цьому можуть допомогти охоронні компанії в Києві https://peresvit.kiev.ua/uk, які підберуть варіанти захисту під кожен об’єкт окремо. І одним з них є відеоспостереження, яке буде актуальним як на приватних територіях, так і на офісах компаній.

Встановлення відеоспостереження: з чого почати

Функції та типи відеоспостереження

Які б системи захисту ви не обирали, вони повинні забезпечувати якісну охорону матеріальних цінностей. Що ж стосується відеоспостереження, воно виконує декілька функцій:

 • безперервний контроль об’єкта;
 • постійний моніторинг всіх подій, які відбуваються;
 • виявлення та фіксація незаконних дій;
 • відеозапис, трансляція та створення архіву;
 • облік тих, хто входить та виходить з приміщення.
Встановлення відеоспостереження: з чого почати

Досить часто поряд з відеоспостереженням має місце пультова охорона https://peresvit.kiev.ua/uk/pultova-oxorona, яку ви можете замовити на сайті професійної охоронної компанії. Вона необхідна для швидкого виклику групи реагування при незаконних діях.

Що ж стосується відеоспостереження, воно може бути двох типів.

 • Аналогове. Воно коштує недорого, легко монтується та просте в використанні. Але відеоспостереження має обмежену кількість функцій, зокрема, в ньому немає датчиків руху та підтримки аудіосигналів.
 • IP-система. Вона більш функціональна, забезпечує високу якість картинки та інтегрується з іншим охоронним обладнанням всередині однієї локальної мережі. Крім того, підтримуються аудіосигнали, можливість підключення до інтернету.

Аналогові системи можна підключати в невеликих приватних об’єктах, а от IP-система буде гарним варіантом для комерційних об’єктів.

Встановлення відеоспостереження: з чого початиЩо потрібно знати перед встановленням відеоспостереження?

Для того, щоб максимально захистити приміщення, потрібно розуміти декілька важливих правил.

 • Мета установки. Відеонагляд потрібен для фіксації незаконних дій, контролю співробітників, ідентифікації осію, спостереження за робочою обстановкою та ін.
 • Тип контролю. Відеоспостереження може бути встановлене для охорони двору, квартири, будинку, офісу, а також для контролю за касою і т.д.
 • Інтеграція в інші системи. Часто відеокамеру поєднують з іншими системами захисту. Наприклад, вона може подавати сигнал тривоги за допомогою датчиків.
 • Варіанти доступу. Деякі відеокамери можуть лише записувати події на флешку. Але є й такі, які працюють в режимі реального часу чи передають сигнали на охоронний пульт.

Сьогодні можна обрати різні варіанти камер відеоспостереження. Вони порадують своєю якістю, а також допоможуть захистити свої цінності.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button