Полезно знать

Перевага збройових сейфів

Згідно із законом зберігати вогнепальну зброю потрібно в сейфі, який призначається саме для цього. Він вбереже зброю від недозволеного доступу сторонніх осіб, пожежі і пошкоджень, гарантуючи безпеку оточуючих. Перш ніж придбати сейф для рушниці, рекомендується ознайомитися з його характерностями і параметрами хорошого вибору.

Характеристики та особливості збройових сейфів

Сейф для зброї різниться від інших видів, повинен бути якісним і підходити встановленим вимогам безпеки і нормам. Для його виготовлення необхідно застосовувати сталеві листи у яких товщина не менше 3 мм, повинні бути отвори для анкерного кріплення до поверхні стіни і підлоги.

Підбирайте моделі з надійними і поліпшеними замками, які відрізняються властивостями і варіантом відкриття. Наприклад, це можуть бути ключові і кодові (механічні та електронні) замикаючі механізми, які важко розкрити.

При підборі збройового сейфа потрібно дивитися на наступні головні характеристики і особливості, а конкретно:

  • розміри і габарити (висота, ширина ,глибина);
  • загальна вага;
  • тип замка;
  • кількість одиниць зброї;
  • найбільша висота рушниці;
  • клас стійкості до злому;
  • вартість і виробник.

Для будь-якого збройового сейфа обов’язкова наявність окремого відсіку (трейзера) для зберігання патронів і боєприпасів. При цьому відділення повинно закриватися на власний ключ для збільшення безпеки.

Плюси і використання сейфа для зброї

Компанія, основним напрямком якої вважається продаж сейфів в Харкові, пропонує тільки сертифіковані і незвичайні моделі з наданням офіційної гарантії якості. Відповідно до загальноприйнятих стандартів такий сейф повинен бути вогнетривким і надійно кріпитися не тільки до стінки, але і підлозі.

Це виключить винос сейфа в зв’язці з його вмістом, якщо розкрити не вдасться. Залежно від цільового призначення сейфи бувають для пістолетів, нарізної, мисливської та гладкоствольної зброї, з цієї причини при підборі шафи необхідно звертати на це увагу.

Завдяки використанню сучасних технологій і сучасних матеріалів збройова шафа ідеально входить в будь-який стиль приміщення. За особистим замовленням можна вибрати неповторний сейф з незвичайною обробкою і броньованим склом.

Така модель користується високою затребуваністю серед господарів дорогого колекційного зброї. При цьому зброя буде добре захищено, і одночасно на виду. Такі сейфи повинні бути не тільки у шанувальників полювання, але і в міліції.

Для фіксування довгих рушниць призначаються спеціалізовані Ложементи, для виробництва яких використовується дерево, пластик, сталь. Вони бувають нехитрими, затискними і роликовими, а дно обладнано деревним або пластиковим ложем. При придбанні виробу обов’язково запитуйте сертифікати якості, що підтверджують незвичайність і надійність.

Сейфи для зброї Griffon (серія GL HUNTER). Відеоогляд.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button