Полезно знать

Нова криптовалюта від WhiteBIT — WBT

На криптовалютній платформі WhiteBIT з’явилася однойменна криптовалюта, яка здивувала всіх своїм розвитком. Адже ціна WBT токену вже через місяць перейшла позначку 12 тисяч доларів США. У цій статті ми б хотіли більш детально розповісти про цю криптовалюту: її виникнення, вартість та яким чином її можна придбати.

Що таке криптовалюта від WhiteBIT?

Криптовалюта від WhiteBIT — це WBT token, який побачив світ у вересні 2022 року. Перший реліз налічува 1 мільйон монет, які найбільш активні користувачі криптобіржі купили протягом перших 15 хвилин. До речі, криптовалюта представлена не лише на криптобіржі WhiteBIT, але і на ще одній платформі для торгівлі криптовалютою з назвою Huobi. А так, як проект з перших своїх днів існування виглядає ну дуже перспективним, багато інших криптобірж також планують додати WBT token до себе на платформу у найближчому майбутньому.

Керівництво подбало про швидкий розвиток монети, надавши приємні бонуси користувачам у вигляді знижених комісій та безкоштовної AML перевірки.

Яка вартість криптовалюти WBT?

Вартість токену WBT в USDT на 24 вересня 2022 року становить 12.139 доларів. Керівництво планує поступово зменшувати кількість монет з метою підтримки їх вартості. Тому зараз той самий час, коли потрібно інвестувати у цей молодий проект, адже він продуманий до самих дрібниць і здається, що він скоро просто злетить у вартості.

Як купити WhiteBIT Token?

Як ми зазначили вище, WhiteBIT Token можна придбати на криптобіржі WhiteBIT та платформі Huobi. Нижче коротко опишемо алгоритм дій для придбання криптовалюти:

  1. зареєструйтеся на криптобіржі (якщо ви ще це не зробили);
  2. пройдіть верифікацію (вона є обов’язковою умовою, таким чином ви страхуєте в першу чергу себе);
  3. поповніть свій баланс за допомогою переказу з кредитної або дебітової картки або переказавши кошти з іншого гаманця або криптобіржі;
  4. перевірте, щоб ваші кошти були саме на торговому балансі;
  5. виконайте обмін у парі USDT — WBT на бажану суму;
  6. переведіть монети WBT, які ви отримали на торговий баланс після обміну, на торговий.
Нова криптовалюта від WhiteBIT - WBT

Все, можна вважати, що ви купили монети WBT, які знаходяться на вашому торговому балансі і готові до наступних дій.

Якщо ж ви вирішили просто купити та зберігати криптовалюту, чекаючи на ріст її вартості, то останню дію (переказ коштів з основного балансу на торговий) можна не виконувати.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button