Полезно знать

Металопластикові вікна

Сьогодні питання, які вікна краще ставити в квартиру — дерев’яні або пластикові, не так актуальне.

На відміну від старого скління з дерев’яним профілем ПВХ-вікна ефективно захищають приміщення від шуму і холоду, зручні у використанні, бездоганно виглядають десятиліттями. Вони невибагливі в догляді і доступні за ціною. Їх сучасні аналоги з деревини в якості і естетики не поступаються, але коштують значно дорожче і вимагають регулярного догляду. Серед безлічі пропозицій віконних компаній непросто вибрати оптимальний варіант. Давайте розберемося, які пластикові вікна поставити в квартиру, за якими критеріями їх вибирати. А якщо ви хочете купити якісні металопластикові вікна, переходите на сайт sklo-kraft.com.ua.

Як правильно вибрати вікна для квартири

Основний критерій для вибору скління — енергозбереження та теплозахист. За цими показниками ПВХ-профілі перевершують традиційні дерев’яні в рази. Взимку вони надійно ізолюють тепло, круглий рік захищають від сонячних променів і вуличного шуму. На рівень звукоізоляції впливає товщина стекол і розділяє їх відстань. У склінні не менш важлива і безпеку віконної системи, її взломозащіта. Краще купувати профіль, високо стійкий до злому. Надійність і термін служби нових вікон залежить від якості матеріалів, з яких вони виготовлені. Для зручності профільні системи слід оснастити москітні сітки.

Особливості вікна

Основою віконного блоку служить пластиковий профіль з металевим армуванням всередині. Він безпечний для екології і людини, стійкий до впливу агресивного середовища, може приймати будь-яку форму. Якісний пластик має однорідний колір, структуру. У нього немає зернистості, шорсткостей.

Якщо ви ставите питанням, якими вікнами застелити квартиру, вивчіть відгуки знайомих, колег, друзів, клієнтів віконних компаній. Покупці тієї чи іншої продукції зможуть розповісти про її переваги та недоліки. Дізнайтеся монтажну глибину профільних систем, які розглядаєте для установки. З’ясуйте клас ПВХ — А, В або С. У першому випадку товщина профільної стінки — мінімум 2,8 мм, у другому — від 2,5 мм. Категорія С — викидний профіль, непридатний для монтажу в житлових приміщеннях.

Критерії вибору

  • Камерність ПВХ. Профіль випускають з 3-8 камерами. Чим більше їх кількість, тим тепліше і тихіше система. Для вікон, що виходять в тихий двір, досить трикамерного ПВХ. Якщо на вулиці активну транспортний рух, для ефективної шумозахисту рекомендуємо встановити вікна з 5-8 камерами.
  • Товщина і вид скляного заповнення. Ви можете монтувати профілі зі стандартним склом або заповнені опціональним скляним пакетом. Опції розширюють функціональність скління. Завдяки їм вікна додатково захищені від шуму, забруднень, сонячних променів, ефективніше ізолюють тепло і відображають його в квартиру. Склопакет — це герметично з’єднані листи скла, простір між ними — камера скляного пакета. Склопакети з двома камерами, що складаються з трьох стекол, найбільш затребувані. Від холоду і шуму ефективніше захищають склопакети більшої камерності. Але і коштують вони дорожче.
  • Якість скла. Звичайне скло — найдешевше рішення для стандартного скління без особливих вимог до функціональності, дизайну. Скло, що відображають ІЧ-випромінювання, підтримують в приміщенні прохолоду влітку, тепло — холодною зимою. Вогнетривке скло невразливо до впливу високих температур і служить перепоною вогню під час пожежі. Броньоване скло з триплексом не боїться пробоїв. Його встановлюють, щоб захистити прорізи від злому, дітей — від травм. Розбиваючись, скло не розлітається на осколки, а утримується спеціальною плівкою. Скло з тонуванням забезпечують приватність мешканцям, захищають від інтенсивного сонячного освітлення.
  • Габарити віконних систем. До товщині дерев’яної рами особливих вимог раніше не пред’являли. Віконники виготовляли її, як вважали за потрібне. Для ПВХ-скління ширина профілю — критично важливий фактор. Її значення повинно бути мінімум 5 см. В іншому випадку система ненадійна. Чим товщі склопакет, тим більше повинна бути монтажна глибина профілю. Найбільш затребувані рами товщиною 5,8-7 см. ПВХ більшої ширини громіздко виглядає, але оптимальний на півночі країни.

Отже, які вікна краще ставити в квартиру? Відповідати на це питання слід з опорою на індивідуальні переваги, вимоги до скління, відгуки, характеристики віконних матеріалів. У цій статті ми наводимо основні орієнтири. Враховуйте їх, щоб зробити оптимальний вибір. Наша компанія — офіційний партнер німецького концерну REHAU. Ми випускаємо вікна з оригінальних профільних систем бренду і встановлюємо в котеджах, квартирах, офісах. Наші співробітники можуть порадити для вас надійний профіль будь-якої цінової категорії. Щоб отримати консультацію експерта або безкоштовно викликати замірника, дзвоніть нам за телефоном на сайті або заповніть онлайн-форму.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button