Полезно знать

Якими гірляндами можна зробити святкове оздоблення будинку

Кожна родина має достатньо приводів для свята. А яке святкування може бути без декоративних гірлянд? Тим більше, що асортимент виробів дозволяє підібрати потрібний варіант не тільки на Новий рік, але й на день народження, свято закоханих. Прикрасити ними також можна святкову залу на весілля, випускний бал, кафе, ресторан, магазин тощо.

Якими гірляндами можна зробити святкове оздоблення будинку

Гірлянда для дому – відмінне рішення, щоб прикрасити будинок всередині та зовні. Завдяки невеликим яскравим вогникам свято засяє яскравими фарбами, що ще більше підніме настрій дорослим і дітям.

Сьогодні у продажу можна знайти такі популярні моделі ЛЕД-конструкцій:

  • Нитка. Електрошнур, на якому у певній послідовності закріплені діоди. Довжина варіюється від 2 до 10 метрів. Може використовуватися для декорування новорічної ялинки,  дзеркал, стін, карнизів.
  • Бахрома. Виготовляється у вигляді кабель-основи, з якої звисають нитки різної довжини. Використовується переважно по периметру будівлі всередині та зовні, на вікнах.
  • Завіса. Схожа на попередню модель, але має довші нитки. Також застосовується для прикраси вікон і стін.
  • Сітка. Зовні схожа на риболовну сітку. Але основним призначенням виробу є створення асоціації із зоряним небом. Такі гірлянди переважно кріпляться на стелю, хоча на стінах також виглядають ефектно.
  • Фігурки. Світлодіоди поміщені у фігурні насадки зі скла або пластику. Це можуть бути ялинки, серця, зірочки, квіти, сніговики, сніжинки, кульки тощо.
Якими гірляндами можна зробити святкове оздоблення будинку

Як можна цікаво використати новорічне освітлення в інтер’єрі

Яскраві білі або кольорові вогники здатні зробити обстановку більш заспокійливою, казковою, романтичною. Але щоб задумка вдалася, потрібно завчасно продумати, які гірлянди для прикраси будинку використати та де їх розташувати. Усе залежить від призначення кімнати, її габаритів, освітленості, кольорової гами та власних потреб.

Якими гірляндами можна зробити святкове оздоблення будинку

Як зробити нічний ліхтарик

Бажаєте мати у кімнаті нічник? Для цього не обов’язково вирушати до спеціалізованого магазину й витрачати на нього купу грошей. Достатньо дістати із сховища старий ліхтар або якусь декоративну конструкцію. Можна навіть використати звичайну скляну банку відповідного розміру. Огорнутий шнуром-ниткою елемент виглядає досить ефектно!

Як гарно прикрасити вікна

Ліхтарики вибраного типу можна закріпити безпосередньо на вікні або на фіранці. Варіант закріплення залежить від задумки.

Якими гірляндами можна зробити святкове оздоблення будинку

Найдоречнішим прикрашання вогниками вікон є у вітальнях та спальнях. Але він може бути реалізований і в інших кімнатах будинку, квартири. Миготливі гірлянди для декору буде видно не тільки у приміщенні, але й перехожим.

Як виділити картину

Таким чином можна прикрасити і фотографію, дзеркало. Гнучкий кабель простий у використанні, підлягає фіксації в різних варіантах. Його можна закріпити не тільки у вигляді прямокутника або квадрата. Тому здійснення навіть найсміливіших фантазій вам буде під силу.

Як прикрасити сходи

Маленькі вогники здатні не лише прикрасити інтер’єр, а й запобігти нещасним випадкам. Обгорнуті стрічкою з мікролампочками перила зроблять сходинки більш помітними. Отже, в темний час доби ви зможете, не включаючи основне світло, без страху спускатися і підніматися сходами.

По-святковому виглядають і самі сходинки, прикрашені діодними стрічками. Але в даному разі їх дуже важливо правильно закріпити, щоб при підйомі або сходженні не перечепитись.

Де придбати гірлянди додому

Вибрати і замовити вуличні і хатні прикраси на свято можна в інтернет-магазині новорічних гірлянд «Ярмарок декору». В каталозі представлений широкий асортимент товарів за демократичною вартістю. Постійні покупці можуть замовити товар з урахуванням знижок.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button