Это интересно

Переваги покупки квартири на первинному ринку

При пошуку квартири у нас є вибір між оголошеннями на первинному і вторинному ринку. Що може обмежити нас у виборі між новою і вживаною квартирою, так це, перш за все, її місце розташування. У центрі міста важко знайти нову квартиру від забудовника. У таких випадках більшість пропозицій можуть складати квартири з вторинного ринку.

Вибираючи квартиру на первинному ринку, ми отримуємо безліч «бонусів», які не отримаємо при покупці вживаної квартири.

Преимущества покупки квартиры на первичном рынке

Відрегулюйте квартиру перед покупкою

Першою перевагою покупки квартири від забудовника є той факт, що все, що Ви отримаєте, може бути пристосоване до ваших потреб з самого початку. При виборі нової інвестиції на початковому етапі її будівництва у нас є вибір з безлічі різних конфігурацій квартир практично на кожному поверсі. Це, безсумнівно, одне з найбільших переваг покупки нової квартири прямо від забудовника. На вторинному ринку важко знайти кілька квартир в абсолютно однаковому будинку. До речі, якщо ви хочете купити квартиру практично в центрі Львова, зверніть увагу на ЖК «Семицвіт», зручне розташування і комфортне житло, докладніше дивіться на сайті https://semycvit.com/. «Семицвіт» — новий проект компанії» Інтергал-Буд«, який виконаний за принципом» Доступне житло для затишного життя». Це сучасний район, де є все що необхідно для зручного проживання. ЖК «Семицвіт» знаходиться практично поруч з центром Львова, до Оперного театру – кілька хвилин ходьби.

Преимущества покупки квартиры на первичном рынке

Гарантія

Ще однією перевагою покупки квартири на первинному ринку є гарантія забудовника. Зі зрозумілих причин ми не отримуємо цього при покупці квартири на вторинному ринку, де будівлі десяток і більше років. Тоді ми повинні прийняти стан квартири і зробити весь ремонт самостійно. При покупці квартири у забудовника ми можемо повідомити про всі свої сумніви з приводу квартири в процесі приймання.

Преимущества покупки квартиры на первичном рынке

Третя перевага покупки нової квартири — це якість обробки і використовуваних матеріалів. За останні 30-40 років технологія і типи використовуваних матеріалів змінилися, пропонуючи в першу чергу кращі ізоляційні властивості. Рівень теплоізоляції нових квартир вище, ніж у аналогічних квартир, побудованих в 80-90 роках минулого століття. Це дозволяє нам економити на витратах на опалення. Нове будівництво також означає Нові стандарти будівництва. Навіть у 3-4-поверхових будинках є ліфти, чого не скажеш про старі будівлі.

Ключовим питанням для забудовника є забезпечення мешканцям комфорту і відповідного рівня життя, тому інвестиції характеризуються сучасною формою і високоякісною обробкою. Є малоповерхові, чотирьох — і п’ятиповерхові будівлі, обладнані малошумними ліфтами, гаражними холами і зовнішніми паркувальними місцями. Для більшого комфорту всі квартири підняті на висоту 2,75 метра і обладнані дерев’яними вікнами, протизламними дверима і нержавіючими балюстрадами на балконах. Для того щоб виправдати очікування майбутніх власників, забудовник також допускає індивідуальний дизайн інтер’єру, щоб привнести в квартири теплу і затишну атмосферу будинку.

Проект оснащений практичними елементами малої архітектури, такими як внутрішній двір із зеленими насадженнями та власним дитячим майданчиком. Завдяки цим об’єктам жителі можуть використовувати кожну вільну хвилину для відпочинку на свіжому повітрі, а батьки можуть дозволити своїм дітям грати з однолітками поруч з будинком, далеко від жвавих вулиць і магістралей. Відмінна інфраструктура забезпечує швидку і комфортну реалізацію всіх поточних потреб жителів комплексу. У найближчому районі знаходяться: дитячі садки, школа, місцеві магазини і мережеві супермаркети, пошта, поліклініка, Торговий центр, церква і зупинки громадського транспорту.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button