Как правильно рассчитать количество батарей для обогрева помещения

Правильный расчет количества отопительных батарей – важный этап при проектировании системы отопления, который влияет на комфорт в помещении и эффективность использования ресурсов. Недостаточное количество...
ДомойФитнес и здоровье29-Річний атлет, який увійшов...

29-Річний атлет, який увійшов…

Шотландський силач Том Столтман увійшов в історію змагань «Найсильніша людина світу», вигравши 3 титули за останні 4 роки.

Бретт Вільямс, NASM Опубліковано: 07/05/2024

• Найкращі науково обґрунтовані вправи для чоловіків, які хочуть набрати силу та збільшити розмір м’язів за допомогою обтяжень.
  • Я піднімаю вагу вже 10 років, і є дві помилки, які я не хотів би повторити.
  • Дієта на 13 000 калорій найсильнішої людини світу

Стронгмен Том Столтман знову завоював титул найсильнішої людини світу після неймовірного змагання, яке зібрало найкращих у світі.

29-річний шотландець повернув собі титул найсильнішої людини світу з SBD у канадця Мітчелла Хупера, який посів перше місце у 2023 році. Вони помінялися місцями на змаганнях 2024 року, які проходили з 1 по 5 травня в Міртл-Біч, Південна Кароліна. Столтман, який представляє Великобританію, втретє виграв титул «Найсильніша людина світу», набравши 53 бали. Хупер посів друге місце з 47,5 балами, а американець Еван Сінглтон замкнув п’єдестал пошани з 36 балами. Столтман завоював свій третій титул за чотири роки після того, як виграв перші два чемпіонати поспіль у 2021 та 2022 роках.

Фото надане сайтом World’s Strongest Man

«Цього року я не збирався повертатися додому без перемоги. Завоювання титулу — це щось особливе щоразу, коли ти його отримуєш, але повернутися з поразки і виграти титул — це щось дуже особливе», — сказав Столтман після змагань. «Я був здивований, коли захопив лідерство в перший день. Я не був фаворитом на перемогу в усіх трьох заїздах, тому вийти на перше місце в усіх трьох було несподіванкою. Будь-хто може перемогти будь-кого в будь-який день, але я думаю, що все зводиться до того, хто хоче цього більше, і цього року я хотів цього більше.

Штольман захопив лідерство після відбіркових раундів змагань і врешті-решт здобув перемогу завдяки сильному виступу у шести фінальних змаганнях. Він посів перше місце лише в одній дисципліні, своїй спеціальності і останній дисципліні змагань — «Атласні камені», але в усіх інших фінішував у трійці лідерів.

29-Річний атлет, який увійшов...

Примітно, що Столтман, Хупер і канадець Веслі Дервінські фінішували з новим світовим рекордом — 7,76 м у метанні бочки, фінальній події передостаннього дня змагань. Це побило рекорд чотириразового чемпіона Брайана Шоу, який офіційно завершив кар’єру стронгмена у 2023 році.

Зі своїм третім титулом за чотири роки Столтман став одним з найкращих учасників змагань «Найсильніша людина світу», першим спортсменом з Великої Британії, який переміг тричі. В останні роки він і Хупер стали найкращими атлетами в цьому виді спорту, а також розділили п’єдестал пошани на змаганнях Arnold Strongman Classic (які Хупер виграв у 2023 і 2024 роках).

Обом спортсменам менше 30 років (Хуперу 28), що змушує нас думати, що це не останній раз, коли вони будуть ділити подіум, і вони, безсумнівно, подарують нам ще багато битв протягом багатьох років.