Встановлення відеоспостереження: з чого почати

Питання безпеки є дуже важливим для кожного. Адже є тенденція до частішання крадіжок та незаконних проникнень в будівлі. Тому важливо подбати про захист своїх матеріальних цінностей. В цьому можуть допомогти охоронні компанії в Києві https://peresvit.kiev.ua/uk, які підберуть варіанти захисту під кожен об’єкт окремо. І одним з них є відеоспостереження, яке буде актуальним як на приватних територіях, так і на офісах компаній.

Встановлення відеоспостереження: з чого почати

Функції та типи відеоспостереження

Які б системи захисту ви не обирали, вони повинні забезпечувати якісну охорону матеріальних цінностей. Що ж стосується відеоспостереження, воно виконує декілька функцій:

 • безперервний контроль об’єкта;
 • постійний моніторинг всіх подій, які відбуваються;
 • виявлення та фіксація незаконних дій;
 • відеозапис, трансляція та створення архіву;
 • облік тих, хто входить та виходить з приміщення.
Встановлення відеоспостереження: з чого почати

Досить часто поряд з відеоспостереженням має місце пультова охорона https://peresvit.kiev.ua/uk/pultova-oxorona, яку ви можете замовити на сайті професійної охоронної компанії. Вона необхідна для швидкого виклику групи реагування при незаконних діях.

Що ж стосується відеоспостереження, воно може бути двох типів.

 • Аналогове. Воно коштує недорого, легко монтується та просте в використанні. Але відеоспостереження має обмежену кількість функцій, зокрема, в ньому немає датчиків руху та підтримки аудіосигналів.
 • IP-система. Вона більш функціональна, забезпечує високу якість картинки та інтегрується з іншим охоронним обладнанням всередині однієї локальної мережі. Крім того, підтримуються аудіосигнали, можливість підключення до інтернету.

Аналогові системи можна підключати в невеликих приватних об’єктах, а от IP-система буде гарним варіантом для комерційних об’єктів.

Встановлення відеоспостереження: з чого початиЩо потрібно знати перед встановленням відеоспостереження?

Для того, щоб максимально захистити приміщення, потрібно розуміти декілька важливих правил.

 • Мета установки. Відеонагляд потрібен для фіксації незаконних дій, контролю співробітників, ідентифікації осію, спостереження за робочою обстановкою та ін.
 • Тип контролю. Відеоспостереження може бути встановлене для охорони двору, квартири, будинку, офісу, а також для контролю за касою і т.д.
 • Інтеграція в інші системи. Часто відеокамеру поєднують з іншими системами захисту. Наприклад, вона може подавати сигнал тривоги за допомогою датчиків.
 • Варіанти доступу. Деякі відеокамери можуть лише записувати події на флешку. Але є й такі, які працюють в режимі реального часу чи передають сигнали на охоронний пульт.

Сьогодні можна обрати різні варіанти камер відеоспостереження. Вони порадують своєю якістю, а також допоможуть захистити свої цінності.

Корисні рекомендації, які допоможуть не потрапити на хитрощі шахраїв Previous post Корисні рекомендації, які допоможуть не потрапити на хитрощі шахраїв
ПРОФИЛИРОВАННЫЙ МОНОЛИТНЫЙ ПОЛИКАРБОНАТ (ТРАПЕЦИЕВИДНЫЙ) Next post Мониторинг цен в электронной коммерции — необходим ли он?