Казан

Відсутність здорового сну може бути результатом неправильного положення голови або шиї під час відпочинку, в результаті чого зменшується працездатність внутрішніх органів і мозкової діяльності.

Виключити такі наслідки здатна ідеальна постільна приналежність для голови, яка обов’язково повинна пропускати повітря і зберігати тепло, бути стійкою до мікроорганізмів і сторонніх запахів, не викликати алергії і зберігати початкову форму протягом трьох років.

Пуховая колекция одеял и подушек

Варто пам’ятати, що подушки для сну – це предмети для щоденного використання, тому до вибору таких виробiв ставитися слід з усією відповідальністю.

Подушки: купити в інтернет-магазині Penelope Bedroom

Penelope

Наш магазин допоможе знайти зручну, ергономічну, відповідну анатомічним формам майбутнього власника, ідеальну подушку. Люди проводять третину життя у владі володінь могутнього Морфея, але ж комфортне перебування в царстві бога сновидінь визначає самопочуття організму і емоційний стан людини в реальному світі. Якщо розглядати придбання більш детально, то подушки варто вибирати, керуючись наступними параметрами:

  • Елементи пошиття. Слід звертати увагу на якість шва, яке можна визначити візуальним чином. Постільна приналежність для голови, зшита» на совість», не порветься протягом довгого часу, а регулярно розпускаються нитки не потурбують власника під час відпочинку.
  • Міцність і жорсткість. Вибір таких показників безпосередньо пов’язаний з улюбленою позою в процесі сну майбутнього володаря ідеальної подушки. Більш жорсткі елементи постільної білизни підійдуть для любителів відпочинку на боці, м’які – на животі, а вироби середньої жорсткості будуть доречні для тих, хто спить на спині.
  • Наповнювач. Товари можуть бути набиті різноманітними натуральними і синтетичними наповнювачами, проте медичні працівники радять переважно ортопедичні вироби. Сучасні технології посприяли появі на ринку прямокутної подушки, яка підлаштовується під анатомічну форму голови відпочиваючого, зменшує напругу м’язів обличчя і навантаження на шийний відділ хребта.
  • Форма і розмір. Розміри визначаються виходячи з анатомічних параметрів і ширини плеча здобувача подушки, а форма повинна бути виключно квадратної або прямокутний, тому що такий тип виробів зберігає правильне положення шийних хребців і дозволяє знизити навантаження на верхню частину спини.

Яка на подушки цiна

Правильне положення під час сну позначається на загальному самопочутті і профілактиці багатьох захворювань. За допомогою правильно підібраної подушки, під час сну циркуляція крові не порушена — таким чином, харчування мозку проходить відмінно.Якщо ви не знаєте яку краще купити подушку, то зверніться до консультантів нашого магазину. Вони порадять вам оптимальний варіант, а також індивідуально підійдуть до Вашого питання.

от admin