Проекты домов с мансардой: рекомендации будущим новоселам

У багатьох публікаціях на цьому сайті ми вказуємо, що якщо ви вважаєте, що не впораєтеся з самостійним монтажем або ремонтом електричної проводки, краще викликати електрика.

По-перше, майстер зробить все безпечно, а це головне. Друге, досвідчений електромонтер зможе запропонувати вам найоптимальніший варіант електричного монтажу, що дасть можливість заощадити власні фінанси на придбання матеріалів.

Як вибрати майстра фахівця з електромонтажу

Третє, по завершенню робіт буде виконана перевірка електричної проводки, чого ви не зробите самостійно (все одно потрібно буде викликати майстра). Так ось в цій статті ми хочемо розповісти, як підібрати електрика для ремонту проводки (або заміни), якими якостями повинен володіти майстер і що не менш важливо — де його взагалі шукати, а шукати не треба, переходьте на сайт https://electro-bud.com.

Як вибрати майстра фахівця з електромонтажу

Який електрик найбільш популярний

Коли ви перейдете до пошуку майстра, перед вами буде стояти перший і найбільш важливий вибір — до кого краще звернутися. І тут в дійсності варіантів достатнього багато. Зазначимо все, від гіршого до кращого:

  • Гастарбайтери. У гонитві за недорогими послугами багато замовників віддають перевагу дешевій робочій силі в особі гастарбайтерів і кажучи інакше шабашників. Це далеко не найбільш економічний варіант, тому що про те, що пишеться в ПУЕ, вони дуже часто не знають і роблять все якомога швидше. Результат — не зовсім безпечні скручування, вкладання проводів діагонально, установка автоматів на 25А для захисту проводу перетином 2,5 мм.кв. і т.д. Про створення схеми електричної проводки можна взагалі забути, як і про надання гарантії на послуги. Хочете вибрати хорошого електрика? Тоді відмовтеся від гастарбайтерів у всякому разі.
  • Електрики з ЖЕС. Зрозумійте, за скромну заробітну плату нечасто коли фахівці працюватимуть, а й подібні винятки бувають. До того ж, ситуацій, коли такі майстри прибувають на виклик з «душком», та ще й роблять все за застарілими правилами, можна зустріти багато в інтернеті. Ми не говоримо, що електрики з ЖЕС погані, але все таки як показує статистика, переважна частина подібних спеців не йдуть в ногу з часом, та й як правило прославилися невисоким професіоналізмом.
  • Спеціаліст на всі руки або «Чоловік на годину». Такі майстри, в основному, вміють робити все потроху: він і електрик, і сантехник, і зварювальник. В результаті необхідного рівня знань власне в області електричного монтажу не буде, як і відповідного технічної освіти (дуже часто просто скоринки). Ми не радимо підбирати для монтажу електричної проводки майстра на всі руки.
  • Будівельники. Іноді фірми займаються будівництвом крім робіт з оздоблення рекомендують послуги по електричному момонтажу. В даному випадку просто в бригаді знаходиться електрик, який може без сторонньої допомоги приїхати до вас додому і виконати замовлення. Ціни, в основному, нижче середнього, проте є ризик вибрати так собі фахівця. Тут все буде залежати від досвіду роботи, відгуків про всієї фірми яка займається будівництвом і власних якостей самого електрика (про це розповімо нижче). Чи не найкращий варіант, але безперечно краще попередніх трьох.
  • Електрик, який буде працювати у вільний час. Дехто примудряється домовитися з професіоналом, у якого є власна пріоритетна робота, однак при цьому він готовий не поспішаючи встановлювати проводку в дні відпочинку і після роботи (взяти шабашку). Тут все, знову-таки, залежить від самого майстра і його власних якостей, але недолік безумовно є — якщо електрик буде працювати вечорами і на вихідних, труднощів з сусідами не вийде уникнути. У приватному будинку проблема такого роду відпадає, однак в квартирі вона дуже актуальна. Що стосовно вартості, вона також повинна бути менше, адже робота буде виконуватися довше.
  • Компанії, які займаються виключно електромонтажем. Один з дуже прийнятних варіантів, тільки один мінус якого — велика ціна. Через те що, що ви зверніться в компанію, яка бере в оренду офіс і має штат співробітників, вартість електричного монтажу буде набагато вище минулих варіантів. Зате є власні важливі переваги: ​​якість проведених робіт, гарантія на надані послуги, стаж роботи і професійний штат співробітників.

Электромонтаж в квартире. Подробный монтаж щита

от admin